KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SŁAWNIE

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SŁAWNIE

W związku z dalszą koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywołanej koronawirusem, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, jak również naszych pracowników zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Sławnie.

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji za pośrednictwem korespondencji mailowej, tradycyjnej oraz poprzez kontakt telefoniczny pod nr tel. 44 755 18 54.
W przypadku konieczności załatwienia sprawy osobiście w siedzibie ośrodka prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie terminu wizyty z pracownikiem prowadzącym sprawę.

 Jednocześnie informujemy, że druki wniosków świadczeń udzielanych przez Ośrodek wystawione są w wejściu do pokoju świadczeń rodzinnych i wychowawczych, można je także pobrać ze strony gops.ugslawno.pl (należy je wydrukować i uzupełnić odręcznie). Przy głównym wejściu oraz przy wejściu do działu świadczeń znajdują się skrzynki, do których należy wrzucać kompletnie wypełnione wnioski czy podania o udzielenie pomocy. Wnioski można składać także drogą elektroniczną poprzez bankowość elektroniczną, portal emp@tia, bądź Epuap.